وقتی به اسم حضرت نوح نصایح حضرت ابلیس را گوش میکنیم

چهارشنبه 27 دی 1396 ساعت 18:04

ما با این شیخ ها هی یکسره چشمو گوشمون که مشغوله شنیدن بکن نکن های بنگ بنگیشونه. برا همینه که هی یکسره حواسمون هست جارو رو خاک انداز نباشه و هزار باید نباید دیگه رو باید رعایت کنیم. آخرش هم چون انقد باید نباید هست که حفظشون کرده ایم در صحنه که قرار میگیریم میشه آنچه که نباید میشد.

یکی از این باید و نبایدها مربوط به کون زن هست. میگن وقتی که یک زن رو کونش رو از بقیه جاهاش جدا کردیم اکیدا تاکید میکنیم آن زن در یک فضای خلوت با یک مرد جلوس نکنه. این حرف من نیست. حرف شیخ مسجدمونه که از قول ابلیس نقل میکرد که به حضرت نوح میگفت.

این شیخ مسجد ما هم دفعه اولش نیست که از قول ابلیس برا ما نصیحت ذکر میکنه. میگه یک عصبانیت داریم بعد حسابی سعی میکنه توصیفش کنه. بعد یک فوق عصبانیت داریم که فک کنم میگفت غیظ هست. بعد اون رو هم مثل همیشه خوب توصیف میکنه. و بعد در نهایت میره سراغ کون اون زنه که باید جداش کنیم و تقدیم مردان کون پرستشون کنیم. میگه زن که رفت توی یک اتاق دربسته به شدت ازش پرهیز کنید چون دیگه زن نیست که؛ کونه و ابلیس وسوسه گر، همراه با یک عدد مرد دست و دل باز وسوسه شده کون پرست.

خلاصه ش کنم. فعلا تئوری، تئوری ابلیس حاکم هست بر منطقه و ما هم هی سعی میکنیم کون هامون رو در اختیار مردها قرار ندیم تا یک وقتی اتاق خلوت نشه خاک بر سر زنه بشه.

پ.ن: تا اونجا که این شیخا برای ما توصیفات ویژه مون را باز کرده اند، زن یک جور عنه. اصلا نگاه هم بکنید بر همین وزن بیان میشه. اصلا خوب که دقت کنید میگیم زناشویی. یعنی چی؟ یعنی عن شویی. خیلی هم به هم میان. از نظر اسلامی که این طوری شیخا مدنظرشون هست زن رو کونش رو بردارین، باقی دیگه شون رو زنده بگور کنید. اینه اسلام ایرانی.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد