نشانه هایی از ورود بانک ها به اغتشاشات اخیر

دوشنبه 25 دی 1396 ساعت 06:21

قضیه رو باید براتون شرلوک هلمزی بگم. چون خود بانک ها تمام تلاششون این بوده که نم پس ندهند. ولی قضیه یک جورایی واضحه که از سمت خود بانک های رشوه و ربا خور کشور آب میخوره و میخوان از آبی که خودشون گل آلود کرده اند کم کم برن به سمتی که بتونن ماهی ها درشتو حسابی تا یک عمر بگیرن

چندوقت پیش برای شما گفتم که جای دو تا از مغازه های سر نبش هی پلاستیک زباله میذاشتن که یعنی ما ناراضی هستیم و کم کم هم دیدیم که نهال های جلو مغازه شون کنده شد. من دیروز رفتم جای بانک ملت که خودش شخصا جایی که برای کاشت نهال گذاشته بود رو سیمان کرده بود(!)

همه ما میدونیم که بانک ها مهم ترین و پر نظارت ترین دوربین های مدار بسته رو دارن، این بانک از چی ترسیده بود که خودش با دست خودش نهال هایش را سیمان کرده بود؟! آیا کار خودش نبوده؟!

اصلا ما میدونیم که بانک ها به راحتی شرخر دارن و یک اسم رسمی هم روی اداره شرخرشون دارن (درست یادم نیست تو اسمش پرداخت معوقات بود یک هم چین چیزایی)

خب اون شرخرهاش کافی بوده تومن از خود بانک بگیرن، تا حالا بعدا سر فرصت هم یک ارزی بهشون بدن مثل خاوری کنده گنده فرار هم بکنن.

مثال دیگه م بانک صادراته. به بانک صادرات یک موسسه گنده به اسم میزان رو دادن اون هم بلعیدش تموم شد رفت. اما هنوز که هنوزه این صادراته که داره نرخ های تورم رو بالاتر میبره. هنوز مدت زیادی از حداقل برداشت های حسابهاش که تعیین کرده بود 5هزار تومان هست نگذشته که من چند روز پیش مجبور شدم وارد برداشت های 7هزار تومنی از بانکش بشم چون خیلی ساده و موزمارانه حداقل برداشت رو کرده بود 5100 تومان

مشکل بانک های ما چیزی فراتر از یک مشکل رباخوری و حروم خوری هست. اصلا میخوان که نارضایتی باشه، بهش دامن میزنن، مدیریتش میکنن و ادامه میدن..

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد